Stručná fakta

Kanceláře
Obchodní plochy jsou k pronájmu ve dvou budovách. 6-ti podlažní budova „A“ přímo u vstupu do areálu je vybavená výtahy, sociálním zařízením a kompletním technickým zázemím. Druhá kancelářská budova „B“ je uvnitř areálu, má tři patra a je také plně vybavena. K dispozici je dostatek parkovacích míst přímo u budov.

Výrobní a skladovací plochy
Na budovu „B“ navazuje největší třípodlažní, železobetonový objekt o celkové ploše více jak 14 000 m². Jednotlivá podlaží objektu jsou propojená schodištěm a nákladními výtahy. Dvě podlaží jsou obslužná z rampy pro kamiony.

Katastrální mapa
katastrálni mapa Průmyslového areálu Martinov (PDF)

Popis areálu

Areál nabízí celkem více jak 20 000 m² výrobních, skladových , kancelářských a sociálních ploch s širokým sortimentem jejich využití.

Kancelářské plochy nabízí ve dvou samostatných budovách celkové ploše více jak 4 500 m².

Budova „A“je situována přímo u vstupu do areálu. Je to 6-ti podlažní objekt vybavený výtahy, sociálním zařízením s kompletním technickým zázemím. Plocha jednoho podlaží činí cca 750 m². Jednotlivé kancelářské buňky mají 24 a 36 m² a lze je vzájemně propojovat podle potřeby. Před budovou je parkoviště osobních automobilů, je možné parkovat i uvnitř areálu v těsné blízkosti budovy.

Budova „ B“ se nachází uvnitř areálu a jedná se o tří podlažní kompletně vybavený objekt, na který navazuje objekt sociální se šatnami, sprchami pro cca 500 lidí. V přízemí budovy jsou prostory bývalé závodní kuchyně a jídelny s cílovou kapacitou 3 500 jídel denně ve vícesměnném provozu.

Budova „B“ navazuje na největší třípodlažní, železobetonový objekt o celkové ploše více jak 14 000 m². Jednotlivá podlaží objektu jsou propojená schodištěm a nákladními výtahy. Dvě podlaží jsou obslužná z rampy pro kamiony a železniční vlečkou. Ve všech podlažích je umyvatelná podlaha o únosnosti 5 t/m2. Druhé a třetí podlaží je částečně prosvětleno světlíky. V případě potřeby je možno do objektu zřídit i další, samostatný vstup.

Objekt je vhodný pro instalaci výrobních potravinářských a jiných linek. Je možné i jiné využití - logistika a distribuce, suchý sklad, lehký průmysl, služby s přidanou hodnotou. V případě potřeby provede majitel areálu změny dispozičního uspořádání podle potřeby zákazníků.

Kromě těchto rozhodujících objektů je v areálu řada dalších menších objektů vhodných pro výrobní, skladovací, komerční či jiné účely. Jejich úprava nebo změna dispozice je také možná podle potřeb zákazníka ve spolupráci s majitelem areálu.